Trasa 1 : Hrochův Týnec - Luže - Nasavrky – Slatiňany |
|||||
20:09 |
Hrochův Týnec zast. |
||||
20:15 |
Chroustovice Kovo |
||||
20:25 |
Radim zast. |
||||
20:33 |
Luže křižovatka u stavebnin |
||||
20:42 |
Chrast nám. |
||||
20:48 |
Zaječice |
||||
20:52 |
Bítovany |
||||
20:57 |
Lukavice |
||||
21:05 |
Nasavrky benz.pumpa |
||||
21:14 |
Slatiňany střed. |
||||
21:17 |
TOTAL INFERNO |
||||
|
|
||||
|
|||||
|
|
||||
Trasa 2: Třemošnice - Heřmanův Městec - Markovice |
|||||
22:00 |
Třemošnice autobus. nádraží |
||||
22:04 |
Ronov n./D. náměstí |
||||
22:07 |
Bousov zast. |
||||
22:09 |
Lipovec zast. |
||||
22:11 |
Podhořany zast. |
||||
22:14 |
Nový Dvůr zast. |
||||
22:15 |
Bukovina zast. |
||||
22:19 |
Stojice zast. |
||||
22:23 |
Heřmanův Městec nám. |
||||
22:28 |
Bylany |
||||
22:30 |
Markovice |
||||
22:35 |
TOTAL INFERNO |
||||
|